SLUŽBY A PRODUKTY

PŘEDTISKOVÁ PŘÍPRAVA

Pro předtiskovou přípravu máme vybavená DTP studia výkonými počítači Apple Macintosh. Součástí předtiskové přípravy a zpracování dat je color management. Našim zákazníkům nabízíme provedení měření barevného výstupu tiskového stroje, jehož výsledkem jsou barevné profily zohledňující použité barvy, potiskovaný materiál a aktuální stav barevníků. Pomocí těchto profilů jsme schopni simulovat tiskovou realitu před výrobou štočků.

FOTOPOLYMERNÍ ŠTOČKY

 

Základní výrobní technologie je rozpouštědlové vymývání, které navazuje na konvenční kopírování přes litografický film nebo na digitální technologii LAMS (systém maskovací vrstvy, do které je motiv vypálen laserem).
Krome flattop nebo roundtop fotopolymerů různé tloušťky můžeme zákazníkům nabídnout také speciální fotopolymery určené pro potisk materiálů v gastro odvětví, které se vyznačují delší životností a čistějším přenosem tiskových barev.
Pro zajištění skvělé kvality barvotisků disponuje naše výroba dnes již klasickým systémem Kodak Flexcell NXH.

PŘÍMÉ GRAVÍROVÁNÍ

Technologie přímého gravírování je nejmodernější progresivní metodou pro výrobu flexotiskových forem. Při využití výkonného laseru vzniká reliéf přímo odpálením netisknoucích míst. Přímým gravírováním můžeme vyrábět flexotiskové formy „nakulato“ tzv. tiskové návleky, nebo klasické plošné desky. Materiálů, které se používají pro přímou gravuru, je celá řada – polymery, elastomery, kaučuky, silikony… Pro přímou gravuru máme instalováno vybavení od firmy LEAD.

PŘÍJEM ZAKÁZEK

Sylva Navrátilová
+420 544 424 211
dmf@dmf.cz

Kamila Mrázková
+420 544 424 216
dmf@dmf.cz

DTP, VÝROBA

Jan Tihlařík
+420 606 663 216
honza@dmf.cz

SÍDLO SPOLEČNOSTI

D.M.F. a.s.
Těšany 28,
664 54 Těšany
IČ: 494 34 527
DIČ: CZ 494 34 527
Společnost je vedená u Krajského soudu v Brně od 1. září 1993 pod spisovou značkou B 4852.