SLUŽBY A PRODUKTY

PŘEDTISKOVÁ PŘÍPRAVA

Pro předtiskovou přípravu máme vybavená DTP studia výkonými počítači Apple Macintosh. Součástí předtiskové přípravy a zpracování dat je color management. Našim zákazníkům nabízíme provedení měření barevného výstupu tiskového stroje, jehož výsledkem jsou barevné profily zohledňující použité barvy, potiskovaný materiál a aktuální stav barevníků. Pomocí těchto profilů jsme schopni simulovat tiskovou realitu před výrobou štočků.

FOTOPOLYMERNÍ ŠTOČKY

Základní výrobní technologie je rozpouštědlové vymývání, které navazuje na konvenční kopírování přes litografický film nebo na digitální technologii LAMS (systém maskovací vrstvy, do které je motiv vypálen laserem). Produkční technologické celky máme zdvojeny tak, abychom zajistili pružnost výroby a současně zabezpečili provozuschopnost při nečekaném výpadku. Pro zrychlení našich výrobních procesů byl instalován termální systém Cyrel®FAST. Vyznačuje se velmi krátkými časy potřebnými pro výrobu. Takto jsme schopni dodávat štočky v expresních termínech. Digitální LAMS je samozřejmostí.

PŘÍMÉ GRAVÍROVÁNÍ

Technologie přímého gravírování je nejmodernější progresivní metodou pro výrobu flexotiskových forem. Při využití výkonného laseru vzniká reliéf přímo odpálením netisknoucích míst. Přímým gravírováním můžeme vyrábět flexotiskové formy „nakulato“ tzv. tiskové návleky, nebo klasické plošné desky. Materiálů, které se používají pro přímou gravuru, je celá řada – polymery, elastomery, kaučuky, silikony… Pro přímou gravuru máme instalováno vybavení od firmy LEAD.

PŘÍJEM ZAKÁZEK

Kamila Mrázková 
+420 544 424 211
dmf@dmf.cz

Martin Sokola
+420 544 424 216
dmf@dmf.cz

DTP, VÝROBA

Jan Tihlařík
+420 606 663 216
honza@dmf.cz

Jiří Roznos
+420 544 424 225
jirka@dmf.cz

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Těšany 28,
664 54 Těšany

IČ: 494 34 527
DIČ: CZ 494 34 527